Niegowoniczki

« »

Opis

Lądowisko jest położone na terenie równinnym, na rozległych nieużytkach rolnych, z dala od zabudowań i szlaków komunikacyjnych. Pole operacyjne lądowiska od strony zachodniej jest ograniczone ciekiem wodnym, a od strony wschodniej przylega do drogi polnej. Miejsce postoju statków powietrznych i innego sprzętu pomocniczego jest usytuowane w południowo-zachodniej części lądowiska. Lądowisko jest przeznaczone do operacji startów i lądowań wykonywanych zgodnie z przepisami dla lotów z widocznością (VFR) w dzień, dla statków powietrznych o całkowitej masie startowej (MTOM) do 5700 kg. Rodzaj lotów: turystyczne, sportowe, w tym połączone ze zrzutem skoczków spadochronowych, szkoleniowe, ratownicze i przeciwpożarowe. Rodzaje statków powietrznych: samoloty, śmigłowce i wiatrakowce oraz szybowce, motoszybowce, lotnie i paralotnie – także z napędem 19.275

Elewacja 1043 ft, RWY022/202 (02/20), 492 x 30 m, N50°22'22.4" E19°25'13.9" Pas trawiasty, oznakowany, rękaw po zachodniej stronie cieku wodnego, w połowie długości pasa. Na podejściu 02, 200 m przed progiem, linia elektryczna. Nr eiwd.ULC 280.

Instalacja

Pobierz wszystkie wymagane biblioteki jak w opisie znajdującym się w pliku Zip. Plik Niegowoniczki RWY02 wypakuj do Custom Scenery.

Wsparcie

Temat Wpisy Ostatni komentarz Zaktualizowane
Brak komentarzy

Zaloguj się, aby skomentować

« Powrót do wszystkich plików