Góra Żar Aktualizacja nr.2

« »

Opis

Międzybrodzie Żywieckie - Górska Szkoła Szybowcowa „Żar” AP. Elewacja lotniska 1230 ft (1182/1289). Nie wykonuje się kręgu nadlotniskowego. Lądowanie wykonywać na RWY 05 (RWY 08 pomocniczy). Uwaga: Z uwagi na lądowanie pod stok przejście na drugi krąg od wysokości wyrównania jest NIEMOŻLIWE. Obowiązkowa dwukierunkowa łączność radiowa w ATZ. Zachować szczególną ostrożność z uwagi na dużą liczbę lotów paraglajtów. Uwaga: W okresie wiosennym i jesienno-zimowym częste wiatry halne z kierunku południowego do 10-14 m/s.

Instalacja

Pobierz wszystkie wymagane biblioteki jak w opisie znajdującym się w pliku Zip. plik EPZR  ZAR wypakuj do Custom Scenery.

Opis zmian

Hangary wykonane ręcznie plus parę poprawek kosmetycznych. Poprawiono lewitującą zaporę Tresna, i parę innych detali jak oświetlenie niektórych ulic, zbiornika  i jednego  hangaru we wnącz,  nasadzono parę drzewek, zrobiono parę wycinek pod słupy energetyczne i dodano wyciąg na stoku i coś tam jeszcze... życzę  Miłego fruwania. Dodano brakujący wykaz bibliotek wraz z likami.

Wsparcie

Temat Wpisy Ostatni komentarz Zaktualizowane
[ROZWIĄZANE] Góra Zar 2 jaro1122 rok temu
[ROZWIĄZANE] Błędne położenie zapory 3 jaro1122 rok temu
Hmmmmm 1 jaro1122 3 lata temu
NAPS_library i Europe_Libary 2 jaro1122 3 lata temu
Ortho-podkład w ZL19 1 jaro1122 3 lata temu

Zaloguj się, aby skomentować

« Powrót do wszystkich plików