PA-38 Tomahawk jest dwumiejscowym samolotem wyposażonym w stałe podwozie trójkołowe, czterocylindrowy silnik o mocy 112 KM i śmigło o stałym skoku – idealny model do celów turystycznych i szkolenia lotniczego.

Główne cechy samolotu Just Flight:

Indywidualnie oprogramowany system elektryczny z funkcjonalnymi bezpiecznikami. Logika bezpiecznika jest połączona z wewnętrzną logiką awarii X-Plane’a i jeżeli ustawiono awarię elementu elektrycznego po określonej liczbie godzin, to bezpiecznik wyskoczy.

Dedykowane interaktywne okno pop-up silnika wyświetlające wartości takie jak masy i nierównowaga zbiornika paliwa, ciśnienie paliwa, ciśnienie oleju, temperatura oleju, ładowanie akumulatora (z opcją szybkiego ładowania) oraz informacje o zanieczyszczeniu świecy zapłonowej.

Materiały PBR (Physically Based Rendering) z odbiciami środowiska w czasie rzeczywistym.

Interaktywna lista kontrolna rozruchu silnika.

Tekstury kokpitu charakteryzują się zużyciem na podstawie referencyjnych zdjęć wykonanych w prawdziwym samolocie, w celu stworzenia autentycznego środowiska.

Interaktywne listy kontrolne dla każdego etapu lotu.

W pełni funkcjonalna i wszechstronna awionika zgodna z IFR, w tym:

  • Garmin GMA 340
  • Radiostacja Garmin SL30 COM1/NAV1
  • Garmin SL40 COM2
  • Transponder Garmin GTX 328
  • Wsparcie dla Reality XP GTN750 (sprzedawany oddzielnie)

Panel komputera pokładowego z przydatnymi informacjami, takimi jak spalanie paliwa, wytrzymałość, prędkość i prędkość i kierunek wiatru.

Interaktywny panel dziennika pokładowego do rejestrowania szczegółów lotu.

Opcja włączenia latarki wprost z wyskakującego okna, aby wspomóc nocne uruchomienie samolotu.

Indywidualnie oprogramowany system paliwowy, w tym możliwość automatycznego przełączania zbiornika paliwa do wykorzystania w lotach krajowych na duże odległości (opcja ta jest zapamiętywana w przyszłych lotach).

Niestandardowa zewnętrzna logika świetlna z niestandardowym światłem stroboskopowym i niestandardowymi aureolami świetlnymi dla zwiększenia realizmu.

Realistyczna i dokładna dynamika lotu w oparciu o rzeczywiste osiągi i dane obsługi oraz dane wejściowe od pilotów.

Autentyczny zestaw dźwiękowy, generowany przy użyciu systemu dźwiękowego FMOD.

Dźwięki niestandardowe dla przełączników, drzwi, ostrzeżeń i innych, charakteryzujące się dokładną lokalizacją dźwięków w widmie stereo, efekty dźwiękowe 3D, efekty atmosferyczne, adaptacyjny Doppler, zewnętrzne dźwięki rozchodzące się podczas otwierania okien lub drzwi, różne charakterystyki dźwiękowe w zależności od kąta widzenia itp.

Ciekawostką w modelu są drzwi dla pasażerów, które po otworzeniu reagują na siły G i opór powietrza.

Strona produktu.

2 komentarze

Skomentuj