Problem z FPS

Witam
Mam problem z płynnym działaniem X-Plane’a 11. Liczba FPS w kokpicie waha się pomiędzy 9-14 FPS, a na zewnątrz max 19FPS. Nawet jak w ustawieniach grafiki przesunę wszystkie suwaki na LOW to nic to nie daje. Wersja gry jest czysta bez żadnych dodatków. Próbowałem już porad z grzebaniem w panelu NVIDIA, planem zasilania w Windows itp Nie mam już pomysłu co może być nie tak. Wie ktoś może jak temu zaradzić?

Komputer:
MSI GV62 8RE
Intel i7-8750H 2.20GHz
GeForce GTX 1060 6GB
16GB RAM

Re: Problem z FPS

Sprawdź w MSI Afterburner jak i jakie w ogóle są wykorzystywane zasoby podczas rozgrywki w X-Plane. Ten procek ma w standardzie 2.2GHz, więc w X11 powinien ten laptop chodzić jak suszarka wykorzystując ten jeden rdzeń, ale wymaksowany do 4.10GHz. Tu mam obiekcje, czy X-Planowy system w ogóle pozwala ci wykorzystać procka na maks przy jednym aktywny rdzeniu. Wklej screen z Afterburnera, tylko pozaznaczaj tam w sekcji monitoring wszystkie potrzebne parametry na OSD. Przydałby się też screen z ustawieniami Nvidia Control, X-Plane settings i sekcja zasilania. Nie byłbym zdziwiony jakby karta wykorzystana w X11 okazała się Intel Graphics :lol: