Re: Sceneria EPKM

jaromaz pisze:
20 czerwca 2019, 11:24
Panowie - może linki?

Wkrótce na naszej mapce pojawią się polskie scenerie umieszczone również w X-Plane.org, ponieważ system przyjmuje także linki do plików, a nie wyłącznie same pliki.

Linka niestety nie posiadam, było to gdzieś hostowane, ale niestety już nie pamiętam gdzie.
Trzeba prosić jaro1122 o ponowne wrzucenie.
Mam jakąś starą wersję na dysku, ale nie wiem czy jest ona aktualna.

Lotnisko się znalazło ale trzeba będzie trochę ponaprawiać bo niestety nie ma kilku obiektów z powodu iż projekt jest nieco leciwy, a biblioteki sie nieco pozmieniały. Proszę o chwile cierpliwości. ;)

jaro1122 pisze:
22 czerwca 2019, 11:24
Lotnisko się znalazło ale trzeba będzie trochę ponaprawiać bo niestety nie ma kilku obiektów z powodu iż projekt jest nieco leciwy, a biblioteki sie nieco pozmieniały. Proszę o chwile cierpliwości. ;)

Też jestem chętny, i cierpliwy.
Lubię czytać, na pewno kiedyś pojawi się tutaj jakiś mądry cytat.

Carteross pisze:
19 czerwca 2019, 21:22
Jest zrobiona ;) trzeba się uśmiechnąć do Jarosława, autora m.in. EPZR.
Moze ktos pomoze, jak bardzo mozna do Jaroslawa sie usmiechnac by wywolac jakiegos "Linka" lub maila????
W 1963 i 1964 latalem tam na zywo w ramach "Przysposobienia Wojskowego"
Pozdrawiam
Piotrek

pethep pisze:
15 grudnia 2019, 09:29
Carteross pisze:
19 czerwca 2019, 21:22
Jest zrobiona ;) trzeba się uśmiechnąć do Jarosława, autora m.in. EPZR.
Moze ktos pomoze, jak bardzo mozna do Jaroslawa sie usmiechnac by wywolac jakiegos "Linka" lub maila????
W 1963 i 1964 latalem tam na zywo w ramach "Przysposobienia Wojskowego"
Cześć Piotrek, z tego co się orientuję Jarek zawiesił pracę nad Muchowcem.
Całe szczęście nic straconego ;) mamy u nas wersję EPKM zrobioną przez użytkownika maver1977. Poniżej link:
https://xppl.org/pliki/katowice-muchowiec/

Zachęcam Cię również do sprawdzenia naszej całej bazy scenerii która znajduje się pod linkiem:
https://xppl.org/mapa-naszych-scenerii/

Wystarczy kliknąć pinezkę, a następnie nazwę lotniska by przejść do działu pobierań. ;)

Daj znać czy pomogłem :idea:

Szanowni Panowie,
serdeczne dzieki za linki. Jest rzecza niewyobrazalna po tylu latach, jak kiedys leciec nad tym placem. Wybrazcie sobie ze w feriach letnich 1964 r. mialem niesamowite szczescie zapobiec wiekszej katastrofie samolotowej. Ciagnelismy "Bociana" na start do drugiego pasa trawnego a ze betonowy pas nie mial, moze i teraz nie ma jescze, pelnej widocznosci na cala dlugosc pasa (pagorek?) ktos musial stac z sygnalem i dawac wolny start samolotowi motorowemu, startujacemu na pasie. Kolega sie zagapil a ja trzymajac prawe skrzydlo i widzac zblizajacy sie samolot male tyle szczesca nie wypusic skrzydla z reki ale pociagnalem skrzydlo, padajac, na dol tak ze samolot uderzyl w czasie startu w lewe skrzydlo. Mogl wyladowac wzglednie normanie. Nie do wyobrazenia byloby gdyby uderzyl w puszczone prawe skrzydlo i w nas samycjh....
Dzis jeszcze mam w nosie swoisty wspomnienie jak pachnialo w stolowce i salach sypialnych czasie mego wyszkolenia szybowcowego...
Dziekuje, pozdrawiam a za mozliwe bledy ortograficzne przepraszam, jestem od 1965 roku w niemczech.
Piotrek Heppner do 1965r. Bytom Miechowice.
Pozdrawiam
Piotrek