Ortho4XP dane wysokościowe

Czy są może dostępne bardziej szczegółowe dane wysokościowe dla Polski? Po wygenerowaniu w Ortho4XP z domyślnym viewfinderpanoramas nasz kraj jest jakiś taki strasznie płaski ;-) Znacznie gorzej niż w rzeczywistości, nie istnieje np. cała wysoczyzna elbląska.
To jeden z powodów przez który niezbyt chce mi się latać w naszym regionie. Najlepsza sceneria jaką udało mi się wygenerować za pomocą Ortho4XP to Norwegia/Szwecja, wyglądają świetnie i mają fajną wydajność. Polska jest płaska i ma słabe fpsy u mnie.
Czy jest jakaś możliwość "wyciągnięcia" danych wysokościowych z gotowej scenerii? Są dostępne świetne scenerie okolic Antarktydy i aż prosi się, żeby dołożyć do nich ortho. Wszelkie próby generowania scenerii kończą się u mnie jeszcze gorzej niż w przypadku Polski, okolice zaczynają wyglądać płasko jak w gogle Earth, pomimo dodania danych wysokościowych tych okolic dostępnych w necie (bez nich jest zupełnie płasko)