Re: Fotosceneria Polski Zvorto Poland

matx pisze:
24 października 2021, 21:05
Jako, że nadal jestem bez karty graficznej (z racji obecnej sytuacji na rynku) pokusiłem się o odpalenie symulatora na zintegrowanej grafice.

Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze wyższą wydajność na Zvorto, to polecam loty w pasie nadmorskim - np. ze Szczecina do Gdańska :)
Jest to najwydajniejsza trasa, ponieważ dzięki obecności morza X-Plane zwalnia dużo zasobów. W przypadku karty zintegrowanej może to być istotna różnica w odbiorze lotu ;)

Dzień dobry, używając scenerii EPLB od DD i jednocześnie korzystając z kafla Zvorto na pasie pojawia się "mur" , błąd terenu. Czy problem nie jest przypadkiem w Overlayu? Na scenerii EPGD od DD i również używając fragmentu dla tego regionu, górka spotterska lewituje, bez instalowania overlaya ten problem nie występuje.

Pozdrawiam

Sprawdź czy ten błąd pojawia się na czystym Zvorto, bez scenerii DD.
Jeżeli występuje, to włącz w ostawieniach graficznych podążanie terenu za pasem (wypłaszczanie terenu) - co należy wykonywać również w lotach na VATSIM w każdej fotoscenerii, czy scenerii defaultowej.

Jeśli pobrałeś prawidłowo a się nie wyświetla to spróbuj zapisać lot w tym miejscu
wyjdź z XP i uruchom Load Default Situation jeśli się wszystko pojawi prawidłowo
to znaczy że komp nie wczytał tekstury (ja tak miałem na starym komputerze)
Jeśli będzie dalej złe pobierz ponownie dany obszar z sieci.