Strona 1 z 1

Fundatorzy serwisu

: 14 marca 2019, 22:04
autor: jaromaz
Poszukujemy wsparcia osób, które zechcą dokonać jednorazowej opłaty poprzez PayPal. Każda pomoc finansowa jest mile widziana - wpłat można dokonywać tutaj podając swój login i dopisek: XPPL, a informacje o wszystkich wpływach będą umieszczane w tym wątku.

Aktualna lista fundatorów wspierających finansowo /comiesięcznie/ serwis XPPL.org:
Jakub Gawkowski, Michał Karpiński, Jarosław Kupke, Paweł Lipiński, Darek Łybko, Jarosław Mazurkiewicz, Jan Naszkowski, Tomek Niewiński, Grzegorz Pająk, Artur Rożek, Kamil Sugier, Robert Wojtkowiak .

Jeżeli chciałbyś zostać fundatorem rezerwowym, to napisz w tym wątku. Fundatorzy posiadają dostęp do dodatkowego podforum, w którym ustalają kwestie związane z działaniem serwisu. Liczba fundatorów jest stała i wynosi 12 (miesięczna składka wynosi 6 zł poprzez PayPal), ale można dopisywać się na listę rezerwową, przyjmiemy do grupy jak tylko zwolni się miejsce.

Lista fundatorów rezerwowych:
[ wyczerpana ]


Głównymi kosztami są obecnie: utrzymanie pełnej maszyny wirtualnej, domeny i licencji na dodatkowe oprogramowanie, ale niezbędna jest też pewna nadwyżka w razie zwiększenia zapotrzebowania na zasoby sprzętowo-serwerowe.

Re: Fundatorzy serwisu

: 06 lipca 2019, 10:56
autor: jaromaz
Arkadiusz Kwiatkowski StreamSim - wpłata jednorazowa: 7 EUR = 28,74 PLN

Re: Fundatorzy serwisu

: 06 maja 2020, 18:13
autor: JanItvanek
jaromaz pisze:
14 marca 2019, 22:04
Aktualna lista użytkowników wspierających finansowo /comiesięcznie/ekspekt serwis XPPL.org:
Nowi ludzie wybierani co roku?

Re: Fundatorzy serwisu

: 07 maja 2020, 13:19
autor: jaromaz
Nie - lista jest stała, ale jest też lista rezerwowa. Jeżeli chcesz zostać fundatorem, to możesz się w tym wątku dodać jako rezerwowy i jeżeli zwolni się miejsce, to stajesz się fundatorem.

Już dwie osoby weszły z listy rezerwowej. Liczba fundatorów zawsze powinna wynosić nie więcej niż 12 osób. W tej chwili jest nas 12.

Do 6 złotych miesięcznie zmniejszyła się wielkość składki, bo udało się nieco obniżyć koszty VPSa.

Jeżeli już ktoś chce wesprzeć projekt, to chętnie przyjmiemy każdą wpłatę na PayPal - wpłat można dokonywać tutaj podając swój login i dopisek: XPPL. Informacje o wszystkich jednorazowych wpływach są umieszczane również w tym wątku.

Re: Fundatorzy serwisu

: 09 sierpnia 2020, 11:31
autor: jaromaz
Kam8ie - wpłata jednorazowa: 50 zł.

Re: Fundatorzy serwisu

: 28 września 2021, 21:06
autor: jaromaz
Chciałbym poinformować, że zdobyliśmy finansowanie na kolejny rok działalności serwisu (właściwie: ponad rok).

Fundatorami pozostali: Michał Karpiński, Jarosław Kupke, Paweł Lipiński, Jarosław Mazurkiewicz, Tomek Niewiński, Grzegorz Pająk, Artur Rożek, Kamil Sugier, Matt Żymła.

Z klubu fundatorów odeszli: Jakub Gawkowski, Darek Łybko, Jan Naszkowski i Robert Wojtkowiak.

Chciałbym podziękować wszystkim fundatorom, którzy wsparli w tym "sezonie" projekt XPPL i wszystkim, którzy w tym miesiącu odchodzą, za ich dotychczasowy wkład i pracę, i że uwierzyli w ten serwis już na etapie projektu :)

Wielkie podziękowania.