Fundatorzy serwisu

#1
Poszukujemy wsparcia osób, które zechcą dokonać jednorazowej opłaty poprzez PayPal. Każda pomoc finansowa jest mile widziana - wpłat można dokonywać tutaj podając swój login i dopisek: XPPL, a informacje o wszystkich wpływach będą umieszczane w tym wątku.

Aktualna lista fundatorów wspierających finansowo /comiesięcznie/ serwis XPPL.org:
Jakub Gawkowski, Michał Karpiński, Jarosław Kupke, Paweł Lipiński, Darek Łybko, Jarosław Mazurkiewicz, Jan Naszkowski, Tomek Niewiński, Grzegorz Pająk, Artur Rożek, Kamil Sugier, Robert Wojtkowiak .

Jeżeli chciałbyś zostać fundatorem rezerwowym, to napisz w tym wątku. Fundatorzy posiadają dostęp do dodatkowego podforum, w którym ustalają kwestie związane z działaniem serwisu. Liczba fundatorów jest stała i wynosi 12 (miesięczna składka wynosi 6 zł poprzez PayPal), ale można dopisywać się na listę rezerwową, przyjmiemy do grupy jak tylko zwolni się miejsce.

Lista fundatorów rezerwowych:
[ wyczerpana ]


Głównymi kosztami są obecnie: utrzymanie pełnej maszyny wirtualnej, domeny i licencji na dodatkowe oprogramowanie, ale niezbędna jest też pewna nadwyżka w razie zwiększenia zapotrzebowania na zasoby sprzętowo-serwerowe.

Re: Fundatorzy serwisu

#4
Nie - lista jest stała, ale jest też lista rezerwowa. Jeżeli chcesz zostać fundatorem, to możesz się w tym wątku dodać jako rezerwowy i jeżeli zwolni się miejsce, to stajesz się fundatorem.

Już dwie osoby weszły z listy rezerwowej. Liczba fundatorów zawsze powinna wynosić nie więcej niż 12 osób. W tej chwili jest nas 12.

Do 6 złotych miesięcznie zmniejszyła się wielkość składki, bo udało się nieco obniżyć koszty VPSa.

Jeżeli już ktoś chce wesprzeć projekt, to chętnie przyjmiemy każdą wpłatę na PayPal - wpłat można dokonywać tutaj podając swój login i dopisek: XPPL. Informacje o wszystkich jednorazowych wpływach są umieszczane również w tym wątku.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości