Potrzebujemy Twojej pomocy

Początkowa faza serwisu XPPL.org za nami - teraz potrzebujemy Twojej pomocy. Zgłaszajcie się w tym wątku z opisem swoich umiejętności i chęci współpracy. Stwórzmy prawdziwie społecznościowy serwis poświęcony X-Plane i symulacji lotu.

Aktualne poszukujemy:

1. Programistów PHP
  2. Front-end developerów - ale chętnie wcześniej rzuciłbym okiem na portfolio ;)
  3. Redaktorów do newsroomu - umieszczających krótkie, najważniejsze newsy i artykuły X-Plane'owe na blogu.
  4. Redaktora naczelnego - akceptującego i redagującego teksty innych autorów (wymagana ponadprzeciętna umiejętność pisania po polsku).
  5. "Prawników" ;) - osób, które stworzą regulamin forum, serwisu i plikowni.

Jeżeli macie jakieś inne talenty, nieuwzględnione na powyższej liście, to też piszcie w tym wątku.

Tutaj obsadzone już stanowiska.

Poszukujemy również wsparcia finansowego - osób, które zgodzą się wspierać projekt stałą lub jednorazową opłatą poprzez PayPal. Każda pomoc finansowa jest mile widziana - wpłat można dokonywać tutaj podając swój login i dopisek: XPPL, a informacje o wszystkich wpływach będą umieszczane w wątku fundatorów.

Głównymi kosztami są obecnie: utrzymanie maszyny wirtualnej, domeny i licencji na dodatkowe oprogramowanie, ale niezbędna jest też pewna nadwyżka w razie zwiększenia zapotrzebowania na zasoby sprzętowo-serwerowe.

Re: Potrzebujemy Twojej pomocy

Tirowiec - muszę rzucić okiem na jakąś wykonaną pracę przed wpuszczeniem na serwer :) - do Linuxa szukam tylko kogoś zajmującego się administracją zawodowo.

gpajak - zostałeś moderatorem :) i zgłoszenie zamknięte. Na razie nie będziemy potrzebowali więcej moderatorów.

Czekam na zgłoszenia chętnych na resztę pozycji z listy :)

jaromaz pisze:
21 lutego 2019, 20:33
Tirowiec - muszę rzucić okiem na jakąś wykonaną pracę przed wpuszczeniem na serwer :) - do Linuxa szukam tylko kogoś zajmującego się administracją zawodowo.

gpajak - zostałeś moderatorem :) i zgłoszenie zamknięte. Na razie nie będziemy potrzebowali więcej moderatorów.

Czekam na zgłoszenia chętnych na resztę pozycji z listy :)
Gdzie mógłbym wysłać przykładową stronę?

PHP (co prawda na codzień pracuję z .NET, ale php ogarniam na rozsądnym poziomie)
Grafiki 2D - Photoshop nie jest mi niczym obcym - zdarzało się wykonywać grafiki reklamowe, banery, plakaty (m.in. obsługa pod tym kątem EXPO w Mediolanie dla PARP).
We Front-Endzie mogę jak najbardziej pomóc - niestety niezbyt mogę pokazać portfolio, gdyż wszystkie rzeczy związane z front-endem robiłem tylko w pracy, a nimi niestety nie mogę się podzielić.

To tyle ode mnie. ;)

Z miłą chęcią napisałbym kilka newsów, ale niestety czas mi na to może nie pozwolić. Zwłaszcza wtedy, gdy trzeba będzie napisać coś w PHP.

jaromaz pisze:
18 czerwca 2019, 14:53
Aktualizacja zajętych funkcji - po wiadomościach, które otrzymałem na priv:

Carteloss - koordynator.
nieduzy - zawodowy administrator serwera linuxowego i wsparcie front-end.
vayasable - aktywny redaktor / autor tekstów.
coolbob - grafika 2D/3D.

Aktualna lista osób tworzących serwis jest dostępna w wątku Zespół XPPL.org.

Hej, kogo na ten moment poszukujecie?